Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Oryginalne komplety wizytowe

Garsonka właściwie od samego początku była kojarzona przede wszystkim ze stylem biznesowym. Jak się okazuje, czarny kostium ze spódnicą jest wkładany przez wiele kobiet na co dzień do pracy, ponieważ jest to strój elegancki, wygodny oraz praktyczny. Klasyczna garsonka sprawdzi się w wielu zawodach i pozwoli na nienaganny wygląd każdego dnia.

Markowa garsonka do pracy sprawi, że od razu wzbudzimy zaufanie, zarówno u naszego pracodawcy, jak i u klientów, z którymi będziemy się spotykać. Taki strój doskonale sprawdzi się także na spotkanie biznesowe czy również na rozmowę o pracę. Co więcej, oryginalną garsonkę możemy też założyć na wiele innych okazji – tego rodzaju strój wydaje się być uniwersalny i niezastąpiony w wielu rozmaitych sytuacjach.

Kobieta ubrana w markową garsonkę nie tylko wzbudza zaufanie, ale i wygląda poważnie oraz elegancko. Z tego względu dobrze skrojonego kostiumu nie powinno zabraknąć w szafie tych kobiet, które na co dzień pracują w biurze czy zasiadają na wysokich stanowiskach, które wymagają nienagannego wizerunku każdego dnia.

Garsonka do biura może stanowić komplet składający się z żakietu i spodni lub spódnicy. Garsonki biurowe nieco różnią się od garsonek uniwersalnych, głównie krojem oraz kolorystyką. Te drugie są nieco bardziej luźne, mogą posiadać rozcięcie i być dopasowane w talii. Garsonki do biura natomiast są na ogół strojami oficjalnymi i szytymi przede wszystkim w klasycznych kolorach: czerni czy granatu.

Garsonki biurowe niekiedy są określane także mianem garsonek biznesowych. Zazwyczaj składają się one z dopasowanego do sylwetki żakietu oraz ze spódnicy (może to być na przykład spódnica ołówkowa), ale można też zetknąć się z kostiumami z eleganckimi spodniami o klasycznym kroju.

Aby kostium biurowy dobrze prezentował się przez dość długi czas, warto postarać się o to, aby taki strój był wykonany z wysokiej jakości materiału. Taka garsonka z całą pewnością nie powinna się szybko gnieść, a ponadto powinna być w miarę możliwości precyzyjnie dopasowana do kształtu sylwetki – dzięki temu nie będzie krępować ruchów, co także jest bardzo istotne.

Wybierając markowy komplet do pracy, warto też zwrócić uwagę na długość i styl żakietu. Jeśli wybierzemy dłuższy żakiet, wówczas spódnica może być nieco krótsza, ale oczywiście bez przesady. Z kolei do nieco dłuższej spódnicy najlepiej będzie pasować żakiet, który będzie kończył się w okolicy pasa. Kobiety o zaokrąglonej figurze mogą zdecydować się na luźniejszy żakiet, który nie powinien być zbyt ciasny.