Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Tradycyjne kostiumy wizytowe

Klasyczne damskie kostiumy są w modzie praktycznie od początku XX wieku. Dzisiaj obok stylowych zestawów składających się ze spodni i żakietu można znaleźć w sprzedaży również garsonki młodzieżowe, które doskonale sprawdzają się w roli eleganckiego stroju na egzamin maturalny czy obronę pracy dyplomowej. Garsonki są noszone przez kobiety w różnym wieku, a rozpowszechnienie tego rodzaju ubioru zawdzięcza się w głównej mierze francuskiej projektantce mody, Coco Chanel.

Garsonki, jako dwuczęściowe kostiumy składające się z żakietu i spódnicy lub spodni od lat cieszą się bardzo dużą popularnością wśród pań. W modzie wciąż są klasyczne czarne kostiumy, które znakomicie sprawdzają się do wkładania na różnorodne okazje. Obok nich projektanci proponują nam też garsonki w nieco jaśniejszych, pastelowych barwach.

Klasyczne czarne kostiumy ze spodniami bardzo szybko podbiły serca kobiet, ponieważ odznaczają się nie tylko elegancją, ale i prostotą. Tego rodzaju stroje są do dnia dzisiejszego w szczególności cenione przez miłośniczki ponadczasowej klasyki. Kobiety w takich ubraniach czują się doskonale, a co więcej, jeśli garsonka zostanie dokładnie dopasowana do sylwetki, wówczas jest w stanie wyeksponować nawet jej największe atuty.

Klasyczny czarny kostium ze spodniami lub spódnicą to strój szykowny, dodający wdzięku, uroku i gracji. Tak eleganckie garsonki można wkładać zarówno do pracy, jak i na spotkania biznesowe. Garsonki składające się z eleganckiego żakietu i spódnicy można też zakładać na różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe: wesela, komunie czy chrzciny.

Największą popularnością wśród pań zdają się cieszyć eleganckie kostiumy wizytowe ze spódnicami, które są adresowane w głównej mierze do pań posiadających szczupłe i zgrabne nogi. Kobietom, które nie chcą eksponować nóg, można natomiast zaproponować kostium z zaprasowanymi w kant spodniami, który będzie także strojem szykownym, praktycznym i wygodnym.

Zarówno kostiumy ze spodniami, jak i ze spódnicami są szyte obecnie z różnych materiałów. Na lato i wiosnę najbardziej odpowiednie wydają się być garsonki wykonane z lekkich tkanin, natomiast na zimę można zainwestować w kostium uszyty z ciepłej dzianiny. Spódnice mogą być proste i rozkloszowane, z rozcięciem lub bez. Wszystko zależy od kroju danego kostiumu.

Klasyczne czarne kostiumy ze spodniami lub spódnicą są przeznaczone zarówno dla kobiet starszych, jak i tych młodszych. Starsze panie najchętniej wybierają garsonki z dłuższymi spódnicami, natomiast kobiety w nieco młodszym wieku mogą zdecydować się na garsonkę z krótką spódnicą lub ze spodniami. Takie stroje można wkładać zarówno na zwykłe, jak i na wyjątkowe okazje.